ניתוחי לייזר להסרת משקפיים

למה לבחור בד״ר נאסר לניתוח הלייזר שלי?

אם אתם שוקלים לעשות ניתוח לייזר להסרת משקפיים, הכתובת הנכונה היא ד״ר עורואה נאסר וזה מכמה סיבות:
- ד״ר עורואה נאסר הוא רופא שנושא התמחות על בניתוחי לייזר להסרת משקפיים מארה״ב (AUPO fellowship) והוא מספק שירותי רפואת עיניים ברמה עולמית. 
- ד״ר נאסר משתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ובמכשור המתקדם ביותר במטרה להבטיח למטופלים שלו קבלת הטיפול הטוב ביותר ותוצאות מעולות. 
- כל התהליך שאתם עוברים, כולל בדיקת ההתאמה, הניתוח עצמו והמעקב אחרי הניתוח מבוצע ע״י ד״ר עורואה נאסר ולא ע״י אופטומיטריסט או איש מקצוע אחר. 
- בדיקת ההתאמה וכל בדיקות המעקב למשך שנה לאחר הניתוח הן בחינם.

shutterstock_495519286.jpg

ניתוח הלייזר להסרת משקפיי

فבניתוח לייזר להסרת משקפיים, מתוקנת בעיית הראיה בעין עצמה (בקרנית) על ידי שימוש בלייזר מיוחד ואמין שמעצב את פני הקרנית מחדש. בצורה זו ניתן לקבל ראיה ברורה וחדה בלי לסמוך...إליותר לחצו כאן.

בדיקת ההתאמ

הדרך הטובה ביותר לברר אם אתם מתאימים לניתוח לייזר היא לבוא לבדיקת התאמה חינם. במהלך הבדיקה, עובר ד״ר נאסר על התיק הרפואי שלך, שואל כמה שאלות, מבצע בדיקת עיניים מלאה...ליותר לחצו כאן.

האם אני מתאים/ה לניתוח לייזר להסרת משקפיים

רוב האנשים מתאימים לניתוח לייזר והסרת משקפיים, אך קבוצה קטנה לא מתאימה לניתוח זה. בשורות הבאות מופיע שאלון קצר המיועד להעריך את המצב שלכם.... ליותר לחצו כאן. 

ומה אם אני לא מתאים/ה לניתוח לייזר להסרת משקפיים? אל דאגה יש עוד אפשרויו

חלק קטן מהמטופלים לא מתאים לניתוח לייזר להסרת משקפיים, וזאת בגלל מספר סיבות כמו מספרים מאוד גבוהים, עובי קרנית קטן, מחלות בקרנית ועוד. מטופלים אלו עדיין יכולים להיפטר מעדשות מגע או משקפיים... ליותר לחצו כאן.