פעילות התנדבותית

פעילות התנדבותית של ד״ר עורואה נאסר:

ד״ר נאסר פועל רבות בפרויקטים התנדבותיים ללוחמה בעיוורון בעולם. בשיתוף פעולה עם ארגונים הומניטריים, ד״ר נאסר מתנדב במדינות עולם שלישי ומבצע ניתוחים רבים בחינם לנזקקים ולאלו שאינם יכולים לשלם על הטיפול הרפואי. בנסיעות אלו מבצע ד״ר נאסר ניתוחים בחינם למבוגרים ולילדים כמו למשל ניתוחי קטרקט, פזילה, השתלות קרנית, גלאוקומה ועוד. 

פרויקט אפריקה / ניגיריה 2019:

ביולי 2019 ביצע ד״ר עורואה נאסר משימה התנדבותית וחינמית במהלכה ביצע ניתוחי עיניים להחזרת ראיה לחולים עיוורים ונזקקים באפריקה וספיציפית בניג’יריה. במהלך פרויקט זה ביצע ד״ר נאסר יותר ממאה ועשרים ניתוחים תוך שבוע ימים לילדים ומבוגרים שלא יכולים לספק הוצאות הניתוח וכולם היו חינם וללא כל תמורה. ביצע עשר השתלות קרנית לילדים ומבוגרים, עשרים ניתוחי קטרקט מולד ולא מולד לילדים, עשרים ניתוחי גלאוקומה מולדת ולא מולדת בילדים ומבוגרים, ושבעים ניתוח קטרקט במבוגרים וסוגי ניתוחים אחרים. 
בפרויקט זה תמכו חברות עולמיות כמו חברת אלקון שתרמה עדשות לניתוחי קטרקט וטיפות עיניים, חברת קורניאגין שתרמה קרניות, חברת ניוורלד מדיקל שתרמה התקנים לניתוחי גלאוקומה ואיגוד דוקסימיטי האמריקאי שתרם את הוצאות הנסיעות. פרויקט זה היה בשיתוף עם עמותת סים העולמית העובדת למען נזקקים במדינות עניות.

أعمال تطوعية في نيجيريا
أعمال تطوعية في نيجيريا
أعمال تطوعية في نيجيريا
أعمال تطوعية في نيجيريا
أعمال تطوعية في نيجيريا
أعمال تطوعية في نيجيريا